تولید زالوی طبی استرلیزه پنجشنبه, 8 خرداد 1399 , 0 نظر

مجموعه تولیدی زالوی طبی استرلیزه در طی 3 سال در دانشگاه تهران شروع به کار کرده بود ولی در این مدت هیچگونه فعالیتی در زمینه برندسازی و تبلیغات نداشت . بعد از شروع به همکاری با ایشان اولین کاری که شروع شد طراحی یک لوگو برای برند آنها بود . 

با توجه به نوع محصول ایشان که زالو بود و با نظر جمعی رنگ های قرمز و مشکی برای لوگو انتخاب شد . درخواست آنها لوگو تایپ با حروف انگلیسی بود و به این موضوع اصرار داشتند که تصویر زالو در لوگو مشهود باشد . گروه طراحی لوگوی کانون تبلیغاتی رویای آسمان آبی بعد از تست حدود 10 نماد، لوگوی زیر را به مجموعه تولیدی زالو تحویل داد که مورد استقبال ایشان قرار گرفت .

لوگوی مجموعه تولید زالو

چه کار کردیم؟

طراحی سایت

تبلیغ نویسی صفحه اول سایت

طراحی لوگو

 

با توجه به رنگ لوگو و خشن بودن عکسهای ارسالی باید کاری میکردیم که صفحه اول زیبایی بصری خود را حفظ کند از اینرو رنگ دوم و سوم سایت را باید از رنگهای آرامبخش استفاده میکردیم . رنگ سبز سدری را برای اولین متن در صفحه اصلی انتخاب نمودیم و با توجه به متن که در مورد تاریخچه استفاده از زالو در طب ایران و جهان بود قالبی برای خوانایی بهتر آن در صفحه طراحی شد که بیننده جذب خواندن صفحه داخلی نیز شود .

متن اصلی سایت مجموعه تولید زالوی طبی

 

چالش عکسهای چشم نواز برای ادامه صفحه اول سایت همچنان برقرار بود برای همین رنگ سومی که برای پس زمینه بخش معرفی محصولات قرار گرفت رنگ سبز تند روشن بود این رنگ با رنگ قرمز و سبز سدری همخوانی دارد و طیف رنگی چشم نوازی را ایجاد میکند .

 

نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن

 

 
   
 

دوست گرامی، سلام

درخواست هایتان را برای ما ارسال کنید

با خوشحالی آنها را بررسی میکنیم و در سریعترین زمان پاسخ میدهیم

آدرس

ایران، تهران، خیابان دانشگاه،  پلاک ۱۷۲، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه، طبقه پنجم

اطلاعات تماس

88396759 (21) 98+

info@bludereams.ir

پشتیبانی

ارسال درخواست به ایمیل زیر

info@bludereams.ir