شرکت فرادقیق ژن چهارشنبه, 10 دی 1399 , 0 نظر

شرکت فرادقیق ژن ، یک شرکت در تجهیزات پزشکی است که در زمینه تولید کیت های مولکولی کار میکند.   

طراحی خاص این لوگو بر اساس تعریف موسس آن بود طبق نظر او میخواهد در تولید کیت ها مولکولی داخلی یک برند شناخته شده باشد و جایگزینی برا کیت های وارداتی که مشکلات زیادی در  پشتیبانی و کیفیت ( اکثر آنها در داخل مونتاژ میشوند و یا حمل و نقل  اصولی ندارند) دارند، باشد. نامش و آرم تاج و حتی رنگ خاص آن بیانگر دیدگاه بزرگ اندیشیدن این مجموعه است.

لوگوی مجموعه فرادقیق ژن

چه کار کردیم؟

طراحی سایت

طراحی کاتالوگ

طراحی جعبه بسته بندی 

طراحی لوگو

 

 

صفحه اصلی سایت  فرادقیق ژن

در صنعت پزشکی مخصوصا صنعت مواد مصرفی شیمیایی بسته بندی بسیار مهم است چون میزان ویال ( واحد اندازه گیری حجم ماده ) کم است و همچنین میزان تکان خوردن مواد در هنگام حمل و نقل، باید در نحوه ارسال نهایت دقت انجام شود و اولین مرحله قبل از ارسال بسته بندی این مواد هستند و همه ما میدانیم علاوه بر شرایطی که در بسته بندی باید رعایت شود مسئله تبلیغات شرکت و اثرگذاری طراحی بسته ها در میزان فروش تاثیر زیادی دارد. نمونه ای از بسته بندی برای شرکت فرادقیق ژن طراحی کردیم را در تصویر زیر میتوانید ببینید.

 

نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن

 

 
   
 

دوست گرامی، سلام

درخواست هایتان را برای ما ارسال کنید

با خوشحالی آنها را بررسی میکنیم و در سریعترین زمان پاسخ میدهیم

   
 
7+3

آدرس

تهران خیابان ایتالیا

پلاک 2

اطلاعات تماس

88396759 (21) 98+

info@bludereams.ir

پشتیبانی

ارسال درخواست به ایمیل زیر

info@bludereams.ir

vintage rolex vs omega ioffer app replica watches uk how to spot fake patek philippe nautilus breitling a17391 replica watch breitling m78366 rolex 41mm fluted bezel replica watches uk